25.3 C
Alicante
30.4 C
Málaga
23.4 C
Las Palmas de Gran Canaria

Oppdatert: Smittekart Torrevieja og nabokommunene

Smitteraten for Spania under ett er nå på 305,57 pr 100.000 siste 14 dager. For Valencia-regionen er tallet 332. Værst er situasjonen i Navarra hvor smitte-raten nå er på 956,3. Lavest er Andalucia med 133,63.

Torrevieja ligger mer eller mindre på nivå med snittet for Spania nå. 313 personer er registert som nye smittetilfeller de siste to ukene.

Santa Pola og Orihuela under snittet for hele landet.

Personer som har testet positive for Corona-viruset pr. 100.000 innbyggere siste 14. dager:

Vega Baja30.mars 20219.Des 2021
Torrevieja10.8369.68
Orihuela28.42174.51
Guardamar19.55328.10
Rojales11.79341.91
San Miguel33.15285.13
Santa Pola24.76147.13
Tallene kommer direkte fra Valencia-regionens helsemyndighet Conselleria de Sanidad Universal y Salud Pública.

Relaterte saker

- Advertisement -