23.2 C
Alicante
30.4 C
Málaga
21.4 C
Las Palmas de Gran Canaria

Smitten er mer enn halvert i Torrevieja, Rojales, Orihuela m.m.

Corona-smtite i Torrevieja er nå mer enn halvvert siden utgangen av august måned da man målte 359,05 mot 158,27 15. september. Saltbyen er nå en av få kommuner i regionen med en smitterate på over 100.

Personer som har testet positive for Corona-viruset pr. 100.000 innbyggere siste 14. dager:

Vega Baja11.mars30.mars19.April22.mai15. juli29. aug15. Sept
Torrevieja16.810.834.850.7967359,05158.27
Orihuela63.3028.4223.2524.2098319,7287.89
Guardamar39.0919.5545.6131.555239,7694.64
Rojales82.5311.7929.48013155,9677.98
San Miguel165.7333.15015.8411237,679.20
Santa Pola24.7637.1419.5989269,6390.08
Tallene kommer direkte fra Valencia-regionens helsemyndighet Conselleria de Sanidad Universal y Salud Pública.

Relaterte saker

- Advertisement -